Atgal

Apie TopClass

SUKURTAS ĮKVĖPTI

Setra TopClass autobusai – tobulas komfortas ilgoms kelionėms. Prabanga ir technologinis išbaigtumas garantuoja puikią nuotaiką, kad ir kur bekeliautumėte. Išskirtinis dizainas, patogumas ir vidaus įranga pradžiugins net pačius reikliausius kelionės svečius. Tai aukščiausia kokybė, diktuojanti etalonus tiek funkciniu, tiek technologiniu požiūriu.

MODERNUS STILIUS

Laikui nepasiduodanti elegancija, veržlus dizainas, didybė, meilė kiekvienai detalei – visa tai išduoda, kad Setra TopClass kūriniai yra laivyno flagmanai.

VAIRUOTOJO VIETA

Puikiai atrodanti ir ypač patogi vairuotojo darbo vieta su patogiai išdėstytais valdymo komponentais

KVAPĄ GRIAUŽIANTIS ERDVĖS POJŪTIS

Gilūs langai ir aukšta stogo linija sukuria unikalų vaizdą visomis kryptimis, įspūdingas keleivių salono aukštis – 2,10 m, visa tai nepaliks abejingų pažintinėse miesto ar tolimose kelionėse.

ERDVŪS ĮĖJIMAI

Spirale išdėlioti elegantiški keleivių laipteliai su riestu ranktūriu maloniai kviečia užeiti į jaukų keleivių saloną.

ŠILDYMAS, ORO KONDICIONAVIMAS

Moderni šildymo-vėdinimo koncepcija užtikrina keleiviams puikų vidaus klimato komfortą. Autobusas yra padalintas į dvi atskiras klimato kontrolės zonas priekyje ir gale. Visiškai nauja, papildomai užsakoma po sėdynėmis įrengta ventiliatorinio šildymo įranga ypač greit sušildys keleivių kojas.

SAUGUMO JAUSMAS KELYJE

Nauja TopClass' saugumo koncepcija yra unikali aktyvių ir pasyvių saugumo sistemų kombinacija. Tai daugybė svarbių saugumo sistemų, kurios diegiamos standartinėje autobuso įrangoje. Dėl šios priežasties TopClass 500 yra keleivių ir vairuotojų saugumo segmento lyderis.

AVARINIO STABDYMO SISTEMA Active Brake Assist (ABA 3)

Autobuse yra montuojama avarinio stabdymo sistema Active Brake Assist 3 (ABA 3). Tai sistema, kuri perspėja vairuotoją, kai atstumas nuo priekyje esančio automobilio ar stovinčio objekto tampa pavojingai mažas ir susidūrimas, atitinkamai nereaguojant, tampa neišvengiamas. Jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, ABA 3 mechaniškai paruošia stabdžių sistemą staigiam stabdymui. Jei vairuotojas ir toliau nereaguoja, automatiškai aktyvuojamas avarinis stabdymas.

PADANGŲ SLĖGIO SEKIMO SISTEMA Tire Pressure Monitoring System (TPMS).

Tai užsakoma opcija, informuojanti ne tik apie slėgius kiekvienoje padangoje, bet ir apie per aukštą padangų temperatūrą.

TVIRTAS KĖBULAS

TopClass kėbulo konstrukcijos tvirtumas idealiai atitinka griežtus šių laikų reikalavimus. Tai pasiekiama optimizuoto žiedinio rėmo pagalba, kurio jungtys yra ypatingai tvirtos. Rėmo gamybai yra naudojamas tvirtas aukštos kokybės plienas.

LED TECHNOLOGIJA: GERESNIS MATYMAS BEI PATIES PASTEBIMUMAS

Ilgaamžiai LED žibintai (užsakoma opcija) su preciziškai projektuojama apšvietimo zona didina saugumą. Apšvietimo šviesa labai artima natūraliai dienos šviesai, todėl vairuotojo akys vargsta mažiau.

IŠSKIRTINAI MAŽI APTARNAVIMO KAŠTAI

TopClass privalumas yra stebinančiai maži eksploatacijos kaštai. Aukšta likutinė vertė bei žemos aptarnavimo sąnaudos parodys Jums, kaip Setra TopClass Jums atsipirks.

IŠMANUSIS TEMPOMATAS PPC (Predictive Powertrain Control)

PPC opcija – tai su GPS pagalba veikiantis tempomatas, kuris taip pat valdo automatinę PowerShift 3 transmisiją. Sistema žino priekyje esančio kelio topografiją*, todėl priklausomai nuo kelio reljefo, vairuotojo nustatytose ribose, leidžia autobusui įsibėgėti nuokalnėje ir sulėtėti kylant į kalną optimaliai parinkdama pavaras ir akseleruodama. Taip ši sistema optimizuoja kuro sąnaudas ir yra ypač efektyvi kalnuotose vietovėse.

* 95% iš apytiksliai 300,000 km automagistralių Europoje jau yra padengtos.


Galerija