Atgal

Apie Setra

Per daugiau kaip šešis dešimtmečius Setra sukūrė išskirtinius autobusus, kurie žavi ir stebina mūsų klientus ir jų keleivius. Šiandien mūsų prekės ženklas gretinamas ne tik su aukščiausiais dizaino standartais, komfortu, saugumu, pasirinkimų gausybe, bet ir su didžiausiu kaštų efektyvumu bei klientų aptarnavimo lygiu.

GALIMYBĖ RINKTIS

Autobusas, kuris realizuoja Jūsų planus

Nesvarbu, turistinis ar tarpmiesčio autobusas, kiekvienai Setrai siūloma gausybė standartinės įrangos variantų. Daugelis standartinių opcijų dar turi pasirinkimų išlėtimą, todėl klientas turi puikias galimybes realizuoti įmonės strategiją, maksimaliai patenkindamas savo keleivių poreikius. Mūsų tikslas yra užtikrinti pačią aukščiausią kokybę meistriškai ir profesionaliai įgyvendinant kliento poreikius. Pavyzdžiui, Jūs galite pasirinkti vieną iš keleto sėdynių modelių, o jų dizaino variantai bei apmušalų pasirinkimas – beribė erdvė Jūsų fantazijai. Taip pat galite susiplanuoti autobuso erdvę pagal savo poreikius, įrengiant pramogų zoną, vietas neįgaliųjų ar vaikų vežimėliams. Setra specialistai yra pasirengę įgyvendinti ir Jūsų specifinius pageidavimus. Tiesiog pasikalbėkime apie tai!

KOMFORTAS À LA SETRA

Tam, kad keleiviai jaustųsi puikiai

Bet kuri Setra siūlo aukštą komforto lygį. Ypač turistiniai Setra. Nuostabus erdvumo jausmas, aukštos kokybės, puikiai sukomplektuoti kelioniniai apartamentai ir priedai užtikrina puikią klientų nuotaiką.

Inovatyvios šildymo bei vėsinimo sistemos garantuoja komfortišką temperatūra, nesvarbu, kokiu metų laiku keliautumėte. Salone viešpatauja modernus dizainas, aukšto lygio funkcionalumas ir patogus poilsis.

Setra taip pat pirmauja diegiant išmaniąsias technologijas. Modernusis Coach MediaRouter (užsakoma opcija) suteikia galimybę keleiviams naudotis internetu ar kitomis pramogomis.

PATIKIMAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS ŠALIA JŪSŲ

Jūsų Setrai per visa tarnavimo laiką

Pasirinkdami Setra gausite aukštos kokybės aptarnavimą. Mes žinome jūsų verslą, todėl galite pasikliauti mūsų sprendimais ir paslaugomis.

OMNIplus – tai pats plačiausias Autobusų aptarnavimo tinklas Europoje, apjungiantis 600 serviso taškų. BusStore – Jūsų patikimas partneris, kai ateina laikas parduoti Jūsų autobusą, nebūtinai Setra.

SETRA IR TECHNOLOGIJOS

Tobulumas per inovacijas

Bet kurioje Setroje rasite gausybę puikių sistemų, kurios kelionę pavers sklandesne, saugesne ir patogesne. Jūs mėgausitės patikima Setra produktų kokybe, aprūpinta laiko išbandyta Mercedes-Benz technologija.

Mūsų transporto technologijos – mūsų aukštų standartų pavyzdys. Mūsų varikliai, transmisijos sistemos yra ne tik ilgaamžiai, ekonomiški bei lengvi, bet ir maksimaliai atitiks Jūsų veiklos poreikius.

 

SETRA SAUGUMO KONCEPCIJA

Kad kelionė būtų saugi

Setra visuomet yra pirma, kai kalbama apie keleivių bei vairuotojo saugumą, todėl mums labai svarbu, kad patogiai važiuojantys keleiviai jaustųsi visiškai saugūs.

Šiandien daugybė modernių saugumo sistemų yra standartiškai diegiamos į Setra autobusus. Kitos gali būti įdiegtos pagal poreikį. Tai yra aktyviosios sistemos, kaip, pavyzdžiui, avarinio stabdymo sistema Active Brake Assist (ABA 3), aktyvusis tempomatas Adaptive Cruise Control (ART), Dėmesingumo asistentas Attention Assist (AtAs), linijos kirtimo asistentas Lane Assist (SPA), elektroninė stabilumo programa Electronic Stability Programme (ESP) stabdžių anti-blokavimo Sistema Anti-lock Braking System (ABS). Taip pat diegiama šiuolaikiška pasyvi priešpriešinio susidūrimo saugos sistema Front Collision Guard (FCG), susidūrimo atveju apsauganti keleivius bei vairuotoją ir dėl patentuotos kėbulo konstrukcijos.

STEBINANTIS KAŠTŲ EFEKTYVUMAS

Setra visuomet atsipirks

Setra geba stebinti savo kaštų efektyvumu. Mes visi puikiai žinome, kad investicijų kaštai tai nėra vien autobuso įsigijimo kaina. Realūs skaičiavimai remiasi įmonės apskaitos principais, aptarnavimo ir remonto sąnaudomis bei autobuso likutine verte parduodant pasinaudojus juo.

Trumpai tariant, Setra atveju šie kaštai (dar mūsų vadinami bendraisiais nuosavybės kaštais, Total Cost of Ownership (TCO) yra optimalūs, todėl galutiniame rezultate mes turime aukščiausią kaštų efektyvumą. O tai reiškia, kad investuoti pinigai Jums atneš didžiausią naudą.

Mes tęsime savo darbą, siekdami užtikrinti, kad Jūsų Setra išliktų ne tik išskirtinis komforto ir kokybės etalonas keleiviams, bet ir puiki investicija finansine prasme.Galerija